Widok

Jaką kwotę podać na rozmowie kwalifikacyjnej? Ile zarabiają koledzy na podobnym stanowisku? Jak wygląda stan polskicego product managementu? Pobierz raport przygotowany wspólnie przez Product Art i Product Vision.

Bezpłatny

Zamów

Product Management Academy to 7-tygodniowy intensywny program warsztatów product managementu prowadzony przez doświadczonych praktyków zarządzania produktami.

od

3499,00

PLN

Sprzedaż wyłączona

Kurs UX / Product Design Kurs online dla produktowców, projektantów i nie tylko! 10 obszarów tematycznych, każdy podzielony na krótkie lekcje video 32 materiały dodatkowe do pobrania, od szablonów projektowych…

Bezpłatny

Sprzedaż wyłączona

Naucz się projektować produkty cyfrowe pod okiem doświadczonego UX / Product Designera. Dołącz do praktycznego kursu online i stwórz własne Portfolio UX z wykorzystaniem Figma / Axure.

599,00

PLN

Zamów

25 unikalnych lekcji dzięki którym rozpoczniesz swoją pierwszą przygodę z branżą IT. Kurs to idealne wprowadzenie do świata technologii i produktów internetowych.

147,00

PLN

Zamów

26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej dla początkujących Product Ownerów.

249,00

PLN

Zamów

Poznaj i naucz się w praktyce wykorzystywać szablon Business Model Canvas. Krok po kroku, na realnych przykładach. Podczas kursu nauczysz się wykorzystywać uznany na całym świecie szablon modelu biznesowego “Business…

179,00

PLN

Zamów

© Tomasz Tomaszewski Consulting