Widok

Jaką kwotę podać na rozmowie kwalifikacyjnej? Ile zarabiają koledzy na podobnym stanowisku? Jak wygląda stan polskicego product managementu? Pobierz raport przygotowany wspólnie przez Product Art i Product Vision.

DARMOWY

Zamów

Product Management Academy to 7-tygodniowy intensywny program warsztatów product managementu prowadzony przez doświadczonych praktyków zarządzania produktami.

od

3499,00

PLN

 4-tygodniowy intensywny program warsztatów z analityki produktowej, prowadzony przez doświadczonych praktyków.

3499,00

PLN

Kurs UX / Product Design Kurs online dla produktowców, projektantów i nie tylko! 10 obszarów tematycznych, każdy podzielony na krótkie lekcje video 32 materiały dodatkowe do pobrania, od szablonów projektowych…

DARMOWY

Naucz się projektować produkty cyfrowe pod okiem doświadczonego UX / Product Designera. Dołącz do praktycznego kursu online i stwórz własne Portfolio UX z wykorzystaniem Figma / Axure.

599,00

PLN

Zamów

25 unikalnych lekcji dzięki którym rozpoczniesz swoją pierwszą przygodę z branżą IT. Kurs to idealne wprowadzenie do świata technologii i produktów internetowych.

147,00

PLN

Zamów

26 unikalnych lekcji, dostępnych w platformie e-learningowej dla początkujących Product Ownerów.

249,00

PLN

Zamów

Poznaj i naucz się w praktyce wykorzystywać szablon Business Model Canvas. Krok po kroku, na realnych przykładach. Podczas kursu nauczysz się wykorzystywać uznany na całym świecie szablon modelu biznesowego “Business…

179,00

PLN

Zamów

© Tomasz Tomaszewski Consulting